Konkurs. Magnes wprost z Irlandii i irlandzki tradycyjny przysmak!

Obiecaliśmy Wam ten konkurs już jakiś czas temu. W końcu przyszedł czas aby go oficjalnie zorganizować.

Zadanie konkursowe jest bardzo proste. Otóż uwaga w 140 znakach (ZNAKACH nie słowach) przekonajcie nas do odwiedzenia swojego ulubionego miejsca. Miejsce może być dowolne jedyne ograniczenie to limit znaków. Swoją zachętę opublikujcie jako komentarz do tego wpisu, a jury konkursowe w wyborowym składzie Radek & Rafał, spośród odpowiedzi wybierze tę, która najbardziej nam się spodobała.

Konkurs trwa do niedzieli 7 lipca do godziny 20:00. Wyniki ogłosimy na naszym fanpage na facebooku w poniedziałek 8 lipca również o 20:00.

Tymczasem pewnie zastanawiacie się co jest do wygrania. Otóż zwycięzca bierze całą pulę, a w niej znajdują się:

Magnes na lodówkę – magnes przyjechał z Irlandii, a dokładnie ze sklepiku z pamiątkami zlokalizowanego na Klifach Moheru (wpis na temat klifów jest w przygotowaniu).

To właśnie w tak pięknych okolicznościach został nabyty drogą kupna i pieczołowicie wybrany spośród innych dostępnych gadżetów. Co ciekawe, tego na pewno nie wiecie, koniczynka wcale nie jest oficjalnym symbolem Irlandii, bo tym jest… harfa. Koniczyna jest nieoficjalnym symbolem, który na stałe zagościł w popkulturze i jeśli ktoś myśli o Irlandii to przed oczami ma zielone pola pełne koniczyny. Według opisu na opakowaniu, magnes ten ma przynosić szczęście właścicielowi, a zatem dzielimy się z Wami tym co najlepsze.

Tradycyjny irlandzki przysmak – a są to oryginalne irlandzkie cukierki toffi w mlecznej czekoladzie. Te z kolei zostały kupione w niewielkim miasteczku, w którym mieszkałem podczas mojego pobytu – Newcastle West. A to właśnie zamek w tej miejscowości.

Cukierki pochodzą z w 100% irlandzkiej firmy, która została założona w 1927 roku – Oatfield Emerald. Natomiast receptura według, której przygotowywane są słodycze liczy ponad 85 lat. Jak zapewnia producent, są one ręcznie robione, także o ich jakość również jestem spokojny. Oczywiście najpierw sam przetestowałem cukierki i przyznam, że paczka, którą przywiozłem dla siebie zniknęła w błyskawicznym tempie.

Żeby jeszcze raz Was zachęcić do wzięcia udziału w konkursie, oto jak wygląda paczka nagród.

A zatem konkurs czas start i czekamy na Wasze rekomendacje. Powodzenia!

6 thoughts on “Konkurs. Magnes wprost z Irlandii i irlandzki tradycyjny przysmak!

 1. Gwarancja pogody,
  snurkowe przygody!
  Palmy, pustynia i ludzie przemili,
  nieba by przychylili.
  Często tam wracamy,
  bo to nasz Egipt ukochany!

 2. Miejsce w które wszyscy chcą uciekać rzucając wszystko,
  gdzie można spotkać prawdziwe anioły,
  wciąż dzikie z górą kojarzącą się z kangurem.

 3. Nie zawsze pogoda – co za wielka szkoda.
  Mimo to Islandia lepsza niż Tajlandia.
  To tradycji jest esencja oraz piękna kwintesencja.
  Zapraszam

  1. A ja dla odmiany zapraszam do woj. łódzkiego, wiele przepięknych dla oka terenów. Zalew Sulejowski i jego okolice, oraz perełki w pobliskich miasteczkach i wsiach.

 4. Jesienią Bałtyk jest magiczny. Dostojny i tajemniczy, lekko mroczny. Jego szum i fale pozwalają zapomnieć o świecie.

 5. Gruzja w tym kraju jest wszystko. Piękne góry, ciepłe morze, przepyszne jedzenie, najlepsze na świecie wino i serdeczni ludzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *